WAKE UP CAMP ONLINE

OBUDŹ SWOJĄ MOTYWACJĘ
Z WAKE UP CAMP ONLINE
NA PLATFORMIE GYMBREAK.PL

Jeśli… 
wiesz już, że warto ćwiczyć, ale nie wiesz jak mądrze zacząć lub…
nie możesz sie zebrać po wakacjach, dłuższej przerwie czy kontuzji…
gdzieś zgubiłaś_eś motywację do regularnych treningów,
albo po prostu chcesz w świetnej ekipie rozpoczynać dzień i od rana pozytywnie ładować się energią!

Nasz listopadowy WAKE UP CAMP – obóz online na platformie gymbreak.pl, to propozycja w sam raz dla Ciebie!

Stań na macie z ochotą do działania, obudź swoje ciało, zadbaj o nie w sposób zdrowy, przemyślany i skuteczny!

Aby Ci w tym pomóc postanowiliśmy zorganizować na platformie obóz treningowy online, podczas którego, 3x w tygodniu (przez 2 tygodnie) będziemy spotykać się na 45 minutowych, porannych treningach online, na żywo.

Pomożemy Ci ruszyć do przodu, odzyskać energię do działania i motywację do dbania o ciało i formę! Dzięki porannym sesjom, znacznie podkręcisz swój metabolizm i wyrobisz nawyk wcześniejszego wstawania, który charakteryzuje wszystkich ludzi sukcesu!

Do tego – dzięki specjalnej zamkniętej obozowej grupie, poznasz ludzi podobnych sobie, którzy będą wspierać Cię w tym obozowym wyzwaniu i długo dłużej. Wierz nam, umiemy robić obozy, które łącza ludzi. Nasze dziki z Turbo Spalania (obozu online zorganizowanego 2 lata temu) nadal spotykają się CODZIENNIE, widują na wyjazdach, wspierają nie tylko w treningach, ale również w trudach codziennego życia… Są po prostu niesamowicie zgraną paczką. Ty też możesz należeć do naszej „dzikiej” społeczności!

Jeśli dzisiaj powiesz “wchodzę w to” już 20.11 wpadniemy do Twojego salonu, garażu czy siłowni z gotowym 2 tygodniowym planem, który da Ci kopa do działania nie tylko podczas trwania obozu, ale pomoże utrzymać motywacje przez całą zimę, lato a może i lata!

Masz wątpliwości czy dasz radę?

Wiedz, że to normalne - Nigdy nie będzie idealnego momentu i nigdy nie będziesz w 100% gotowości.
Najgorszym jednak co możesz zrobić jest czekanie na to aż przyjdzie „najlepszy moment”. Aż będzie czas, motywacja i cała reszta sprzyjających okoliczności. Prawda jest taka, że im dłużej zwlekasz ze zrobieniem pierwszego kroku w kierunku realizacji marzeń, tym większe szanse, że …nigdy ich nie zrealizujesz.

Gdy odkładasz trenowanie na później po prostu mniej chętnie to zrobisz, bo Twoje własne argumenty za tym, by poczekać jeszcze dzień, dwa, do poniedziałku, do pierwszego staną się dla Ciebie blokadą. Uwierzysz w to co będziesz sobie powtarzać dzień po dniu. Wygra obawa, niepewność, może leniuszek… Dlatego, naprawdę nie warto czekać na idealne okoliczności. Warto wykorzystać moment, w którym poczujesz gotowość!

Jeśli już tu jesteś - wykorzystaj tę szansę, zacznij działać z nami i sięgnij po swoje!

DOŁĄCZ DO PLATFORMY TERAZ!

Kliknij w pakiet odpowiedni dla Ciebie

Nadal się wahasz i nie wiesz czy podołasz…

Jak mówi stare przysłowie „do odważnych świat należy” i tak rzeczywiście jest.
Życie nagradza tych, którzy odważą się wyjść poza schemat.
Dlaczego? Bo to oni doświadczają niewygody, balansują na krawędzi a wtedy właśnie jest szansa na zmianę - ewolucję - rozwój. Wygodna kanapa, odpoczynek przed tv, późniejsza pobudka to coś co nas przyciąga, ale gdy w takim schemacie tkwimy zbyt długo, siła przyciągania (do kanapy) staje się często zbyt trudna do pokonania.
Kiedy możemy opuścić własną strefę komfortu?
Gdy zrobi się nam tam naprawdę niewygodnie...

Zatrzymaj się teraz na chwilę i pomyśl na jakim etapie obecnie jesteś…

Czujesz już, że chcesz czegoś więcej? Zaczynasz wierzyć, że możesz to zrobić? Jeśli tak - Wykorzystaj tę myśl i pozwól jej zaprowadzić Cię do działania!

My Cię w tym wesprzemy!


Czym jest WAKE UP CAMP


To obóz online na platformie gymbreak.pl, podczas, którego zadbamy, by nasze ciała od rana przygotowane były na trudy całego dnia. Porannym treningiem podkręcimy metabolizm, dotlenimy komórki, poruszymy do pracy układ limfatyczny, uwolnimy się od toksyn i zbędnych produktów przemiany materii. Popracujemy funkcjonalnie nad poprawą wszystkich cech motorycznych.

LOKALIZACJA: Twój salon, garaż, siłownia... - Ty wybierasz! Trenujemy online, ale poczujesz się jak na treningu personalnym dla zawodowców.

CZAS TRWANIA: 20.11 – 04.12. 2022 Trenujemy online, na żywo o 6:30 rano, 3x w tygodniu (poniedziałek, środa, piątek) + spotkanie wprowadzające z cyklu „Pytania i Odpowiedzi” (20.11 o godzinie 10:00).
Treningi trwają 45 minut i zostaną zapisane na platformie do odtworzenia o dowolnej późniejszej porze do końca trwania Twojej subskrypcji.

OPIS ZAJĘĆ: Treningi o umiarkowanej intensywności. Ćwiczenia mobility, sety poprawiające elastyczność, ale również interwałowe, podkręcające metabolizm i spalanie potreningowe. Treningi angażujące wszystkie grupy mięśniowe i poprawiające wszystkie cechy motoryczne (siła, moc, koordynacja, szybkość...).

POZIOM TRUDNOŚCI: Dla każdego. Dla sportowców amatorów, pragnących zmienić status kanapowców, dzieci, początkujących oraz zaawansowanych.

POZIOM TWOJEGO ZADOWOLENIA: 10/10 – Naprawdę! Zobaczysz, że to nie brak skromności a szczera prawda. Każdy z uczestników poprzednich obozów jest w stanie to potwierdzić - Sprawdź opinie naszych podopiecznych.

POTRZEBNE GADŻETY: Wygodny strój + mata + woda - jeśli coś innego będzie Ci potrzebne, odpowiednio wcześniej damy Ci znać, ale nie będzie to nic czego nie znajdziesz w domu.

ATMOSFERA: Najlepsza! Sportowa z dużą dawka dobrej zabawy. Wspierająca grupa na facebooku i fachowa opieka na treningach. Pozytywna energia i wzajemna motywacja! Gwarantujemy, że zostaniesz w Teamie Gym Break na dłużej.

JESTEŚMY PODOBNI DO: Nie ma drugich takich jak my! Spróbuj podziałać z Gym Break a przekonasz się, że trening może być zaskakująco skuteczny a jednocześnie ciekawy, zdrowy i mądry! Tu nie ma powtarzania w kółko tych samych ćwiczeń. Pojawiają się pot i zmęczenie, ale jednocześnie jest to świetna zabawa!

EXTRASY: Nie samym treningiem człowiek żyje;) My od zawsze stawiamy na T.O.P. czyli T.rening, O.dżywianie i P.odejście! Ten obóz to głównie TRENING, ale w ramach platformy w dziale Zdrowe Przepisy znajdziesz mnóstwo inspiracji i propozycji zdrowych śniadań, obiadów, kolacji i przekąsek. O to by nikomu nie słabła motywacja zadba natomiast wspierająca, dedykowana obozowi, grupa na Facebooku do której dostęp znajdziesz na platformie w sekcji WAKE UP CAMP.

To co - działasz z nami?

Uwierz nam, nie ma lepszego momentu niż TERAZ - Pomożemy Ci stanąć na macie z radością i wytrwać w tym wyzwaniu. Jedyne co musisz teraz zrobić to dołączyć do platformy gymbreak.pl i odwiedzić sekcję – WAKE UP CAMP. Każdy pakiet dostępu do platformy uprawnia Cię do udziału w obozie, my rekomendujemy 3 miesięczny, gdyż pozwoli ci on korzystać z materiałów odpowiednio długo, by wyrobić sobie treningową rutynę i regularność. Z resztą na platformie znajdziesz wiele ciekawych treningowych wyzwań, które pomogą Ci doskonalić formę.

DOŁĄCZ DO PLATFORMY TERAZ!

Kliknij w pakiet odpowiedni dla Ciebie

Nadal masz pytania? Już odpowiadamy!

Czy to dla mnie?
Zdecydowanie tak. Obóz jest dla każdego. Poradzisz sobie niezależnie od poziomu wytrenowania.

Czy potrzebuję jakiegoś sprzętu?
Oprócz maty do ćwiczeń, nie potrzebujesz dodatkowego specjalistycznego sprzętu. Jeśli coś będzie Ci potrzebne, będzie to sprzęt dostępny w domu i powiadomimy Cię o tym z wyprzedzeniem.

Ile miejsca potrzebuję?
Nie potrzebujesz ogromnej przestrzeni. Wystarczy tyle, by rozłożyć matę do ćwiczeń i mieć trochę wolnego miejsca na wymachy czy wykopy.

Co zyskam?

W jakiej formie otrzymam obóz?
Obóz odbywa się online, na żywo na platformie treningowj gymbreak.pl. Po wykupieniu subskrypcji otrzymujesz dostęp do wszystkich materiałów na platformie w tym do obozu WAKE UP CAMP, który startuje 20.11.

Jak długo mam dostęp do obozu?
Po zakończeniu treningów na żywo, obóz będzie dostępny na platformie gymbreak.pl dla wszystkich jej użytkowników. Tak długo jak będzie aktywna Twoja subskrypcja, aktywny będzie również dostęp do obozu.

Jak długie są treningi?
Treningi trwać będą 45 minut od 6:30 do 7:15

Jeśli będę mieć pytania kto mi pomoże?
Do tego powstanie dedykowana obozowa grupa na facebooku. Dostęp do niej znajdziesz w sekcji WAKE UP CAMP. Aplikuj niezwłocznie po dołączeniu do platformy. Nie czekaj na ostatnią chwilę.

Czy teraz czujesz już gotowość, by do nas dołączyć i obudzić w sobie motywację do regularnych treningów?

Mamy nadzieję, że tak, ale na deser zostawiamy Ci jeszcze kilka opinii naszych wirtualnych obozowiczów.

CO MÓWIĄ NASI PODOPIECZNI:

To dzięki Wam Szymonie i Kasiu jestem w stanie robić kombinacje plankowe, mimo że jest jeszcze wiele do poprawy w ułożeniu ciała. Czy zapisze się na kolejny obóz on - line? Pisząc tego posta bank właśnie księguje mój przelew i z niecierpliwością oczekuję więcej. Dziękuję za każdą kroplę potu, którą ze mnie wycisnęliście i do zobaczenia.

ŁUKASZ
Dziękuję za możliwość zrzucenia paru kilo i nabrania nowej pozytywnej energii dzięki treningom. Super było też poznać tylu wspaniałych ludzi, którzy nie stoją w miejscu, lecz walczą o siebie każdego dnia wspierając siebie nawzajem. Nawet nie miałem pojęcia że jest tyle osób, które ćwiczą regularnie!

DARIUSZ
Uwielbiam ćwiczyć, ćwiczę z wami, ćwiczę z innymi instruktorami, ale nigdy nie czułam aż takiej satysfakcji jak po tym obozie. Czułam się jakbym była tam na sali razem z wami nie za ekranem komputera. Dawałam z siebie 200% chociaż miałam ochotę płakać bo mięśnie bolały😩 No pain no gain right? 😬

ANIA T.
„Quality over quantity” Te słowa i to motto zapamiętam najbardziej z tego obozu! Obóz był dla mnie startem do zupełnie innego podchodzenia do ćwiczeń i aktywności fizycznej takie połączenie Gym Break & Mindfulness 🙌🏼.

SYLWIA
Trenuję regularnie od ponad roku, ale dopiero dzięki Wam zaczęłam zauważać błędy jakie popełniałam i ile jeszcze niedociągnięć technicznych we mnie. Ta wiedza była moim celem obranym w chwili zapisania się „do Was”.

ANKA
Dla mnie MEGA, jak zwykle mnóstwo wiadomości, o których inni trenerzy w ogóle nie wspominają, a są one, tak jak mówicie, podstawą w rozpoczęciu lub kontynuowaniu przygody ze sportem. Jesteście bardzo pozytywnie zakręceni, przy was można wyluzować i wszystko od razu wydaje się prostsze.

IWONA

DOŁĄCZ DO PLATFORMY TERAZ!

Kliknij w pakiet odpowiedni dla Ciebie

Do zobaczenia na macie!

Kaśka & Szymon